Skip to main content

Druga duża aktualizacja do Forza Motorsport nadchodzi. Gra dostanie nowy tor i serie wyścigów

Tor Yas Marina trafi do gry w przyszłym tygodniu.

Twórcy Forza Motorsport nie dają za wygraną i stale dopracowują swoja najnowszą produkcję. Gra już w przyszłym tygodniu otrzyma drugą dużą aktualizację, w której oprócz poprawek znajdziemy pierwszy nowy tor.

Choć nowa Forza Motorsport zapewnia bardzo przyjemne wrażenia z samej jazdy, to poza tym nie oferuje zbyt wiele zawartości, a twórcy nie ustrzegli się kilku technicznych błędów. Nowa aktualizacja trafi do graczy we wtorek 14 listopada i nie tylko poprawi kilka bugów, ale też przyniesie sporo nowej zawartości. Najważniejszym dodatkiem będzie z pewnością kultowy tor Yas Marina w Abu Zabi.

Yas Marina w Forzy Motorsport zaoferuje cztery układy - pełny, północny i południowy wariant toru oraz północny korkociąg. Przedstawiona w grze wersja toru oparta jest o najświeższy układ z przebudowanymi zakrętami na kilku odcinkach. Yas Marina dodano też do trybu kariery, gdzie pojawi się w kilku istniejących seriach wyścigowych.

Ponadto w trybie kariery pojawi się zupełnie nowa, prestiżowa seria, w której sprawdzimy między innymi brytyjskie auta GT czy supersamochody z silnikami V12, a także seria poświęcona włoskim samochodom z różnych klas. W trybie wieloosobowym również wystartujemy w nowych zawodach - od 16 do 22 listopada w serii Le Mans, od 23 do 29 listopada w Subaru BRZ Spec Series, a od 7 do 13 grudnia w serii Forza P2.

Gra doczeka się także szeregu proprawek, w tym irytującego kompilowania shaderów przy każdym uruchomieniu gry na kartach AMD (PC) oraz niekończących się ekranów wczytywania podczas zapisywania szybkich ulepszeń wydajności aut w Pucharze Budowniczych (wszystkie platformy). Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie.

Read this next