Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch 3.0 zmierza do Forzy Motorsport. Nowy tor, samochody i więcej

Dostępny od przyszłego tygodnia.

Studio Turn 10 zwolniło nieco tempo w wydawaniu aktualizacji do Forzy Motorsport, co nie oznacza, że gra nie otrzyma już żadnych nowości. Patch 3.0 jest w drodze, a w nim nowy tor, samochody i więcej.

Jak czytamy na oficjalnej stronie gry, aktualizacja powinna trafić na PC i Xbox Series X/S już 12 grudnia, czyli w przyszły wtorek. Deweloperzy przygotowali dosyć standardowy zestaw nowości, na które gracze czekali już od dłuższego czasu.

Najważniejszą z wymienionych atrakcji będzie zapewne tor Hockenheim, który „znany jest ze swoich długich prostych i bardzo wąskiego ostatniego sektora”. Trasę zwiedzimy zarówno w trybie Kariery, jak i rozgrywkach sieciowych.

W zestawie z torem otrzymamy również 33 nowe kombinezony dla kierowcy oraz oczywiście kolejne samochody do zakupienia. Te nie trafią do gry w tym samym momencie, ale będą dodawane co tydzień, zaczynając od 14 grudnia. Mowa o:

  • 2020 Automobili Pininfarina Battista
  • 2022 Ferrari 296 GTB
  • 2021 McLaren Sabre
  • 2023 Aston Martin Valkyrie
  • 2015 Lamborghini #63 Squadra Corse Huracán LP620-2 Super Trofeo
  • 2015 McLaren 650S Coupe (nagroda za zwycięstwo w zawodach)
  • 2022 Pagani Huayra R (nagroda za zwycięstwo w zawodach)

W komunikacie nie zabrakło wzmianki o poprawkach błędów i usprawnieniach wydajności. Premierowy stan techniczny najnowszej Forzy pozostawiał wiele do życzenia, ale z każdą kolejną aktualizacją jest coraz lepiej. Twórcy poradzili już sobie z poważnym błędem, przez który gracze mogli stracić nawet wszystkie postępy zdobyte w grze. Pełny opis patcha zostanie opublikowany na początku przyszłego tygodnia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Forza Motorsport (2023)

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze