Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy Explorers ukaże się w przyszłym roku do Europie

Polowanie na potwory.

Zręcznościowy spin-off serii Final Fantasy z podtytułem Explorers ukaże się w przyszłym roku na konsolach Nintendo 3DS w Europie - ujawniło Square Enix.

Dokładna data to 29 stycznia. Trzy dni wcześniej produkcję otrzymają gracze ze Stanów Zjednoczonych. Wydawca ogłosił termin we wpisie na Facebooku.

Final Fantasy Explorers debiutowało w Japonii w grudniu 2014 roku. Produkcja przypomina nieco Crystal Chronicles z 2003 roku, z domieszką Monster Hunter.

Dostępne tryby rozgrywki to kampania dla pojedynczego gracza z masą zadań do wykonania oraz multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Zaczynamy na wyspie, a zadaniem jest pozyskanie jak największej liczby kryształów, rozrzuconych po całym świecie. Te są oczywiście chronione przez przeróżne potwory, znane z innych odsłon cyklu Final Fantasy.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze