Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 21 ze zmianami w trybie kariery

Na czele z interaktywną symulacją meczu.

Electronic Arts opowiedziało o kolejnych nowościach, które znajdą się w FIFA 21. Najnowsze informacje koncentrują się na trybie kariery.

Istotną zmianą jest wprowadzenie interaktywnej symulacji meczu. Gracz ogląda przebieg spotkania w przyspieszonym tempie na specjalnej, uproszczonej planszy. W każdej chwili może znaleźć się na boisku, by przejąć inicjatywę, a potem znowu wrócić do symulacji. Na ekranie widać też szczegółowe informacje o zawodnikach w czasie rzeczywistym.

Usprawniony system rozwoju piłkarzy pozwala rzekomo zmienić „prawych obrońców w prawych skrzydłowych” czy „pomocników defensywnych w środkowych obrońców”, by lepiej wypełnić luki w drużynie i dopasować zespół do stylu gry.

System aktywnego treningu pozwala szkolić wielu piłkarzy równocześnie, a także wybierać kiedy jest czas na trening, a kiedy na odpoczynek. Nowy atrybut wskazuje natomiast, jak ćwiczony zawodnik poradzi sobie u szczytu swoich możliwości.

Ekran interaktywnej symulacji przekazuje sporo szczegółów

Więcej opcji transferowych stworzy podobno „realistyczniejszy rynek transferowy”, a inteligentniejsi przeciwnicy sprawią, że mecze w trybie kariery będą bardziej wymagające.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze