Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łukasz Piszczek uhonorowany pożegnalną kartą w FIFA 21

Specjalna wersja piłkarza dostępna w Ultimate Team.

W trybie Ultimate Team gry FIFA 21 pojawiła się tak zwana pożegnalna karta Łukasza Piszczka. W ten sposób EA Sports uczciło zakończenie kariery Polaka w Borussi Dortmund.

Rodzimy piłkarz odszedł z niemieckiego klubu po jedenastu rozegranych sezonach. Były reprezentant Polski nie kończy jednak z graniem, ponieważ dołączył do zespołu, w którym rozpoczynał przygodę z zawodową piłką nożną - LKS Goczałkowice.

Specjalna karta Piszczka wyróżnia się wysokimi statystykami

W związku z rezygnacją Piszczka z Borussi Dortmund, w FIFA 21 pojawiła się specjalna karta zawodnika z serii End of an Era (w wolnym tłumaczeniu - „koniec epoki”), przyznawanej piłkarzom o wyjątkowych zasługach.

Z serwisu Futbin wynika, że kartonik polskiego obrońcy charakteryzuje się wysokimi statystykami: ocena ogólna wynosi 93 punkty. Szczególnie wysoko notowane są tempo i obrona - na odpowiednio 94 i 92.

Cena okolicznościowej karty Piszczka różni się w zależności od platformy - na PC kosztuje 275650 monet, na PlayStation z kolei 218150 monet, na Xbox zaś 222550 monet. Aby odblokować zawodnika, trzeba wykonać wyzwanie budowania składów związanego z Borussią i Bundesligą. Czas na realizację zadania jest do 18 czerwca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

FIFA 21

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze