Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - mecz na dachu w nowym gameplayu z trybu Volta

Jest też tradycyjne spotkanie.

Podczas prowadzonej przez IGN internetowej transmisji z targów Gamescom zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z FIFA 20. Gameplay przedstawia między innymi mecz w trybie Volta, czyli module inspirowanym serią FIFA Street.

Towarzyskie spotkanie - rozegrane w wariancie 3 na 3 - stoczono na arenie zlokalizowanej na dachu jednego z miast w Tokio. Naprzeciwko siebie stanęli piłkarze reprezentujący drużyny Atletico Madryt i Manchester City.

W zaprezentowanym meczu jedna połowa trwała 3 minuty czasu rzeczywistego. W trakcie zmagań zawodnicy używali sztuczek oraz wykorzystywali otaczające boisko ściany - przykładowo piłka odbijana od muru trafiała pod nogi towarzysza z drużyny.

Volta pozwoli rozgrywać nie tylko wspomniane spotkania 3 na 3 - w planach potyczki 4 na 4 i 5 na 5 oraz w futsalu. Poza zmaganiami towarzyskimi, pojawi się liga i opcja zabawy z drużynami innych użytkowników, ale sterowanych przez sztuczną inteligencję.

W FIFA 20 nie zabraknie wielu zmian i nowości

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

Natomiast w drugiej części materiału przedstawiono fragment tradycyjnego spotkania na murawie. W zmaganiach zmierzyli się ze sobą Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Wideo pozwala spojrzeć między innymi na poprawione animacje.

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch (ale bez ulicznej Volty).

Zobacz: Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje

Następnie: Terminator i Joker pojawią się w Mortal Kombat 11 - w formie DLC

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze