Skip to main content

Farming Simulator 22 - sen: szybkie przewijanie czasu

Jak szybko przesunąć czas do kolejnego miesiąca lub dnia.

Czas odgrywa ważną rolę w Farming Simulator 22. Wpływa on bowiem w bezpośrednim stopniu na pory roku - a co za tym idzie na kalendarz rolniczy. Z tej strony dowiesz się jak szybko przewijać czas do kolejnych dni i miesięcy.

Jak być może już wiesz, możesz w ograniczonym stopniu spowalniać i przyspieszać czas. Jednakże, nawet na najwyższym przyspieszeniu, minie kilkanaście minut, zanim upłynie pełny dzień - a co za tym idzie jeden miesiąc (przy standardowych ustawieniach).

Zamiast tego możesz wykorzystać mechanikę snu. W tym celu podejdź do ikonki (1) przy swoim domu, a następnie wciśnij przycisk Sen (2).

Otworzy to nowe okno, w którym będziesz mógł wybrać godzinę pobudki (3). Możesz ustawić czas od 5 do 9. Gdy wciśniesz przycisk Sen (4), nastąpi krótka animacja, po której przesunięty zostanie czas - do wskazanej przez ciebie godziny.

Dzięki temu możesz natychmiast przewinąć cały dzień. Co więcej, nie ma tutaj żadnego ograniczenia - możesz powtórzyć cały proces kilkukrotnie, by przesunąć czas w grze nawet o pół roku. Przydaje się to wtedy, gdy akurat trwa zima i nie ma wiele do roboty.

Następnie: Farming Simulator 22 - pory roku: wpływ na rozgrywkę

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - rośliny nie rosną: co robić

Zobacz także