Skip to main content

Ujawniono tytuł kolejnej darmówki w „mega promocji” Epic Games Store

Do odebrania od czwartku.

Niezawodny leaker „billbil-kun” przybywa z tytułem kolejnej darmowej gry, którą odbierzemy w ramach „mega promocji” trwającej w Epic Games Store.

Jak możemy się dowiedzieć z wpisu, grą dostępną do odebrania z EGS od najbliższego czwartku będzie Farming Simulator 2022. Billbil-kun bierze swoje informacje bezpośrednio ze źródła, czyli serwerów platform i sklepów, więc doniesienia możemy brać za pewnik. Dziwnić może jednak wybór gry - w zeszłym tygodniu leaker zapewniał, że Epic Games zamierza rozdać cztery tytuły AAA.

Farming Simulator 2022 - choć bez wątpienia darzone przez wielu graczy sporą dozą sympatii - tytułem z tak wysokiej półki raczej nie jest. Jak sama nazwa wskazuje, w grze wcielamy się w ambitnego rolnika, zajmującego się uprawą, hodowlą zwierząt oraz różnymi wyzwaniami, zależnymi od pory roku.

Zobacz na YouTube

W podstawowej grze znajdziemy ponad 400 rolniczych maszyn, które wykorzystamy w pracy w różnych zakątkach świata: od krajów Europy, po Stany Zjednoczone. Tytuł będzie dostępny przez tydzień: od 23 do 30 maja. Billbil-kun nie wyklucza jednak opcji, że gra trafi do promocji dopiero w przyszłym tygodniu.

Do 23 maja w ofercie Epic Games Store dostępne będzie Dragon Age Inkwizycja w wydaniu GOTY, a więc z wszystkimi dodatkami i mniejszymi DLC. To dobra opcja dla gracz, którzy chcą przygotować się do premiery Dragon Age: Dreadwolf. Wyczekiwana kontynuacja zostanie zaprezentowana oficjalnie już latem tego roku.

Zobacz także