Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 4 - premiera 20 listopada

Himalaje odwiedzą posiadacze PC, PS3, PS4, Xboksa 360 i Xbox One.

Far Cry 4 zadebiutuje 20 listopada - poinformował Ubisoft. Strzelanka trafi na PC oraz konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Okładka Far Cry 4

Akcja rozegra się w Himalajach, w „zapierającym dech w piersiach, niebezpiecznym i dzikim regionie” Kyrat. Gracze będą walczyć z reżimem despotycznego, samozwańczego króla.

Nie zdradzono szczegółów dotyczących rozgrywki. Twórcy zaznaczyli tylko, że odbiorcy skorzystają z „szerokiego wachlarza broni, pojazdów oraz zwierząt i napiszą własną historię tych terenów, podróżując po egzotycznych plenerach w otwartym świecie”.

- Po sukcesie Far Cry 3 chcieliśmy wynieść serię na kolejny poziom i stworzyć grę, która zaskoczy graczy i przewyższy oczekiwania fanów - stwierdził Dan Hay, kierownik produkcji. - Biorąc pod uwagę niepowtarzalną lokację, uważamy, że Far Cry 4 będzie topową strzelanką pierwszoosobową. Więcej informacji o grze ujawnimy w nadchodzących miesiącach.

Poinformowano także, że wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają dodatek Hurk's Redemption. DLC to zestaw trzech misji dla pojedynczego gracza.

Za produkcję odpowiada studio Ubisoft Montreal, twórcy Far Cry 3. Pierwsze fragmenty rozgrywki z Far Cry 4 zostaną zaprezentowane na targach E3 w czerwcu.

Komentarze