Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fanowski film Fallout wygląda świetnie. Bethesdzie „zabrakło słów”

Niestety to tylko trailer koncepcyjny.

Amazon pracuje nad oficjalnym serialem osadzonym w świecie Fallouta, ale na premierę jeszcze długo poczekamy. W międzyczasie fani uniwersum - i nie tylko oni - powinni zobaczyć fanowskie wideo z Fallout 76.

„Niestety” mamy do czynienia tylko z trailerem koncepcyjnym, co oznacza, że nie zwiastuje on pełnometrażowej produkcji, jednak jakość wykonania wynagradza tę niedogodność.

Trailer jest tak dobry, że zrobił duże wrażenie na samej Bethesdzie. „To fanowskie wideo przedstawiające Fallout 76 w wersji aktorskiej odjęło nam mowę!” - napisali deweloperzy, podkreślając wpis emotką z wybuchającą głową.

Reżyserem krótkiego filmu jest Brian Curtin, znany na YouTube jako Infectious Designer. Warto zapoznać się z jego pozostałą twórczością, np. krótkim filmem inspirowanym Watch Dogs.

Niektórzy fani serii mogą być zdziwieni, czemu Curtin wybrał Fallout 76, które nie ma najlepszej reputacji wśród graczy. Kooperacyjna przygoda przypadła jednak do gustu reżyserowi.

Wiem, wiem. Fallout 76 miał ciężką premierę, ale to nie umniejsza niezapomnianego doświadczenia, jakim było wyjście z Krypty 76 po raz pierwszy i eksploracja pustkowia Appalachii z przyjaciółmi. Eksploracja, budowanie i zatrzymywanie się, aby zrobić epickie zdjęcie wśród chaosu było świetne. Świat był piękny, a przygód było mnóstwo, jeśli tylko chciało się ich szukać. Zdecydowanie jest coś s.p.e.c.j.a.l-nego w tej grze. Ten film jest manifestacją inspiracji, której dostarczyła mi gra” - napisał Curtin.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 76

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze