Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy rzut oka na serial Fallout. Czas otworzyć schron

Całe jedno zdjęcie.

Amazon opublikował pierwszy rzut oka na serial Fallout, oferując całe jednego zdjęcie, z charakterystycznymi wrotami schronu z postapokaliptycznej serii.

„Gratulacje i wszystkiego najlepszego na 25. urodziny! Przygotowaliśmy coś specjalnego z tej okazji” - napisano na Twitterze. Ujęcie jest więc częścią szerszych obchodów ćwierćwiecza zasłużonej serii, rozpoczętej w 1997 roku przez nieodżałowane Interplay.

Oczywiście, jest to pierwsze oficjalne spojrzenie na serial. Nieoficjalnie widzieliśmy dużo więcej, ponieważ fani już kilkukrotnie natykali się na scenografię z serialu w prawdziwym świecie. Stąd ujawnienie pancerza wspomaganego, a wcześniej także sklepu Super Duper Mart.

Pierwszy odcinek - pilot - reżyseruje Jonathan Nolan, brat Christophera, a także współtwórca i scenarzysta „Westworld” czy też serii „Impersonalni”. Na showrunnerów - najważniejszych producentów, ustalających ogólny kierunek rozwoju - obrano Genevę Robertson-Dworet („Kapitan Marvel”) oraz Grahama Wagnera („Silicon Valley”).

Pozostali producenci to wspomniany Nolan oraz Lisa Joy i Athena Wickham, wszyscy zaangażowani wcześniej w „Westworld”. Są też Todd Howard i James Altman z ramienia Bethesdy, a więc licencjodawcy.

Pierwsze plany na serial Fallout ujawniono w lipcu 2020 roku. Projekt trafi na platformę Amazon Prime. Nie znamy jeszcze daty premiery.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze