Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elon Musk pokazał swój build postaci w Elden Ring. Gracze go wyśmiali

Niby geniusz, a jednak...

Elon Musk udowadnia, że bycie znanym na całym świecie miliarderem i prezesem firm, takich jak Tesla czy SpaceX, nie gwarantuje umiejętności dobrego układania buildu postaci w Elden Ring.

Musk już kilkukrotnie zaznaczał, że jest wielkim fanem nowej produkcji FromSoftware. Zapytany ostatnio na Twitterze o szczegóły swojego bohatera, powiedział, że jest „power magiem, ale z niezłym mieczem/kataną”. Zapowiedział też, że wkótce pokaże wszystkim build postaci, co faktycznie uczynił. Zapewne nie spodziewał się jednak, że zostanie wręcz wyśmiany.

Gracze szybko zauważyli liczne nieprawidłowości w buildzie. Musk twierdzi, że jest magiem - co faktycznie sugerują punkty zainwestowane w mądrość i umysł - ale jednocześnie nosi ciężką zbroję i dwa miecze. Do tego ostrza są wyekwipowane w tej samej ręce, co magiczna laska, co oznacza, że nie może jednocześnie rzucać czarów i zadawać ciosów mieczem, tylko musi się między nimi przełączać.

W ekwipunku są też dwie ciężkie tarcze, co w połączeniu z ciężką zbroją (od której magowie generalnie powinni stronić) sprawia, że unik Muska przybiera formę znaną w społeczności jako „fat roll”, co oznacza wolniejszy przewrót na mniejszą odległość.

Internauci zauważyli też, że milioner korzysta z talizmanu Radagon's Soreseal, który kompletnie nie nadaje się do buildu maga, zamiast tego wspierając postacie nastawione na walkę w zwarciu. Jest też Green Turtle Talisman, który przyspiesza regenerację wytrzymałości i jest raczej przeznaczony do postaci, które często robią uniki, czego Musk nie praktykuje.

Co to do cholery za build?” - pyta jeden z najpopularniejszych komentarzy. „Myślałem, że ten gość jest geniuszem”.

Elon, wszystko w porządku? Czy możesz zatrudnić kogoś, kto zrobi ci dobry build? Te screenshoty przyprawiają mnie o ból głowy” - czytamy w innym wpisie.

Wydaje się jednak, gracze są nieco zbyt krytyczni w stosunku do prezesa Tesli. Najważniejsza jest przecież zabawa, a jeśli Elon Musk dobrze bawi się w Elden Ring z „beznadziejnym” buildem, to wszystko jest w porządku.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły