Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Tajemnica Garaka

Wykradamy elex Garaka, na jego prośbę.

Poniżej opisujemy zadanie poboczne, jakie można wykonać w grze Elex 2.

Garak (A) to jeden z nielicznych Albów, który nie chce przyjmować elexu. W związku z tym poprosi cię o przysługę.

Garaka (1) odnajdziesz przed wejściem do jednego z budynków w centralnej części Depozytorium. Może nie od razu cię zaczepić, prosząc o tę przysługę. Porozmawiaj z nim, a jeśli nic nie będzie chciał do ciebie, poczekaj jakiś czas i wróć później do Depozytorium. Prawdopodobnie przy kolejnej wizycie sam się do ciebie głosi.

Kiedy aktywujesz tę misję, wejdź do budynku (2) wskazanego na poniższym obrazku, ale koniecznie przejdź w tryb skradania.

Jeśli strażnicy, którzy śpią wewnątrz, cię zauważą, będą do ciebie wrogo nastawieni - a wówczas będziesz musiał/a opuścić budynek. Dlatego też postaraj się po cichu wejść do środka.

Kieruj się w stronę skrzyni Garaka (3), która znajduje się na końcu sali, po prawej stronie. Kufer będzie otwarty. Zabierz 14 szt. elexu (nie wydarzy się nic niepożądanego, jeśli weźmiesz też pozostałe przedmioty).

Następnie porozmawiaj z Garakiem, który będzie chciał, abyś zachował elex. Zapyta cię, co ma robić z przydziałem elexu. Jedyną opcją, która zakończy dialog, jest powiedzenie prawdy i przekazywanie niepotrzebnego elexu Askilowi, przyjacielowi Garaka, który będzie odbierał nadwyżki.

Nagrody 200 PD + 14 x elex

Następnie: Elex 2 - Elex dla zbieraczy

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Zabroniona ekspedycja Kory

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze