Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Kurier Dixxona

Odbieramy od Dixxona z Groty bukiet z kwiatami i zanosimy je cmentarz w Kraterze.

Dixxon (1) to postać w Elex 2, którą spotkasz w Grocie. Porozmawiaj z nią, a zleci ci zadanie polegające dostarczeniu przesyłki. Bardzo mu na tym zależy, więc zapłaci ci na wstępie 200 kryształków, aby Jax się nie rozmyślił.

Wróć do niego następnego dnia, aby poznać szczegóły zadania i przede wszystkim odebrać przesyłkę od niego. Będzie to bukiet kwiatów.

Teraz udaj się na cmentarz (A) znajdujący się w północno-wschodniej części Krateru, miasta Banitów. Twoim zadaniem jest odnalezienie grobu zmarłej żony i córki Dixxona (2). Podejdź więc do nagrobka z napisem: Sophie Matilda i połóż kwiaty.

Kiedy to zrobisz, pojawi się na wzgórzu troje ludzi (3), którzy poszukują Dixxona. Rozmowa zakończy się walką, ale zanim dobiegnie końca powiedz bandytom, że nazywasz się Jax - wówczas kobieta ucieknie i będzie musiał walczyć tylko z dwoma rzezimieszkami.

Kiedy ich pokonasz, możesz wrócić do Groty, by porozmawiać z Dixxonem. Opowie ci historię swojej rodziny, jeśli go o to zapytasz. Z drugiej strony nie otrzymasz dodatkowych punktów doświadczenia czy kryształków, więc nie musisz się specjalnie do niego fatygować.

Nagrody: 200 kryształków + 300 + 300 PD

Następnie: Elex 2 - Kryształki dla więźniów

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Zawody Gosty

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze