Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ekscytujące momenty z turnieju Farming Simulator 19

Lepiej niż w Fortnite.

W niemieckim Harsewinkel odbyła się tegoroczna edycja FarmConu, podczas którego zorganizowano oficjalny turniej Farming Simulator 19 w ramach drugiego sezonu Farming Simulator League.

Zwycięzki zespół otrzymał 2000 euro, voucher na wynajem serwerów oraz trzy klawiatury warte w sumie około 1500 zł.

Zawody przebiegały raczej spokojnie, ale nie obyło się bez kilku emocjonujących momentów. Na przykład nieprzewidzianych problemów z sianem, jak w klipie poniżej.


Nie obyło się też bez stłuczek. Prawdopodobnie niezamierzonych, choć w tym przypadku kolizja dotyczyła członków rywalizujących drużyn. Czy chodziło o sabotaż?


Wrażenie na komentatorach i widzach zrobiło też potrójne załadowanie snopków siana na specjalną taśmę. Taki manewr wymagał sporej precyzji zawodnika.


Zasady gry w zawodach Farming Simulator są proste - dwie drużyny zbierają zboże i przewożą siano. Wykonywanie tych czynności jest wynagradzane punktami. Wygrywa zespół, który pierwszy zdobędzie maksymalną liczbę punktów.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze