Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 to relaksujący symulator rolnictwa, rozwijający sporo aspektów serii, ale wciąż borykający się z wieloma problemami.

Giants Software, producent odpowiedzialny za popularną farmerską serię, ogłosił w swoim komunikacie prasowym powstanie e-sportowej ligi Farming Simulator. Wciąż nie wiadomo, kiedy mogą wystartować rozgrywki.

Farming Simulator 19 - Recenzja

Farming Simulator 19 - Recenzja

Trudna praca rolnika.

Farming Simulator 19 potrafi przykuć do ekranu na długie godziny, zwłaszcza gdy nie mieliśmy okazji bawić się przy poprzednich częściach. To właśnie nowi gracze powinni odczuwać największą satysfakcję z rozgrywki - doświadczeni mogą być rozczarowani zbyt małymi zmianami w rozgrywce.

Po pierwszym kontakcie Farming Simulator 19 naprawdę imponuje. Do naszej dyspozycji zostały co prawda oddane zaledwie dwie mapy, ale są na tyle duże i zróżnicowane, że stanowią i tak bardzo dobry start na początek zabawy w rolnika, zwłaszcza gdy spojrzymy na liczbę dostępnych maszyn.

Gdy zagłębimy się nieco w ogromny park pojazdów i urządzeń, a także poznamy wszystkie możliwości upraw roślin i hodowli zwierząt, nowa część serii robi olbrzymie wrażenie, nawet pomimo błędów technicznych. Całość prezentuje się jednak inaczej, jeśli w poprzednich odsłonach aktywnie wykorzystywaliśmy modyfikacje gry.

Czytaj więcej...

Farming Simulator 19 - premiera 20 listopada

Ujawniono minimalne wymagania sprzętowe na PC.

Focus Home Interactive ujawniło dokładną datę premiery Farming Simulator 19. Kolejna odsłona rolniczego cyklu od studia Giants Software zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Na komputerach cena wynosi 129,99 zł, a na konsolach 199,99 zł.