Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa odsłona Farming Simulator najwcześniej w 2021 roku

Twórcy chcą skupić się na konsolach następnej generacji.

Przedstawiciele Focus Home Interactive ujawnili, że w 2020 roku na rynku nie pojawi się kolejna odsłona rozwijanej przez studio Giants Software serii Farming Simulator.

Informację przekazano w najnowszym raporcie finansowym firmy. W dokumencie wyjaśniono, że następna część rolniczego cyklu nie ukaże się w przyszłym roku fiskalnym, który rozpocznie się 1 kwietnia 2020 r., a zakończy 31 marca 2021 r.

To oznacza, że nowy Farming Simulator zadebiutuje najwcześniej w 2021 roku. Doniesienia potwierdził odpowiedzialny za kontakt z fanami pracownik studia Giants Software we wpisie na oficjalnym kanale studia na platformie Discord.

Zobacz także: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Źródło: Discord

„Informacje są prawdziwe. Nie wyznaczyliśmy daty premiery kolejnej odsłony serii, ponieważ chcemy wziąć pod uwagę nadchodzącą generację konsol” - napisał deweloper, który podpisuje się pseudonimem OS-Chris.

Podkreślił, że twórcy zamierzają dalej rozwijać poprzednią część, czyli Farming Simulator 19. W oficjalnym komunikacie prasowym ogłoszono, że przed końcem 2020 roku gra otrzyma „trzy duże” DLC, które podniosą liczbę oferowanych maszyn i narzędzi rolniczych do 450.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że wspomniana produkcja wkrótce zostanie udostępniona za darmo. Tytuł od 30 stycznia pobiorą bezpłatnie wszyscy zainteresowani użytkownicy cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Farming Simulator to seria symulatorów rolniczych. W każdej odsłonie wcielamy się w farmera, opiekującym się własnym gospodarstwem - podczas zabawy należy uprawiać rośliny i hodować zwierzęta.

Źródło: Raport finansowy Focus Home Interactive, Gamasutra

Następnie: Gracze oczekują od nowych konsol lepszej grafiki i krótszych czasów ładowania

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze