Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś aktualizacja Battlefield 2042. Jedna z map doczekała się liftingu

Jest też nowy pojazd.

Battlefield 2042 otrzymał dziś kolejną aktualizację, oznaczoną numerem 2.1. Patch kontynuuje odświeżanie map opublikowanych w dniu premiery - tym razem padło na Odnowę (Renewal).

„Zespół deweloperski znacząco przerobił lokację, kładąc nacisk na poprawę wrażeń w walce w zwarciu. Ulepszenia mają na celu skrócenie czasu przejścia między flagami i celami, poprzez modyfikację wielu sekcji” - czytamy w opisie.

To nie wszystkie nowości. Wprowadzono między innymi pojazd Polaris RZR. Lekki buggy cechuje się wysoką prędkością i zwrotnością, co powinno pomóc w dostaniu się na miejsce akcji. Ze „skarbca” wyjęto też szereg broni: P90, GOL Sniper Magnum i M1911 powinny być dobrze znane miłośnikom Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2.

Do tego dalsze zmiany w balansie rozgrywki - głównie helikopterów - oraz poprawki zmniejszające opóźnienie. Wyeliminowano też kolejną porcję błędów, a system strażniczy Kimble’a „Irish” Gravesa - APS-36 - powinien teraz blokować granaty.

Zapowiedziano także, że w połowie października odbędzie się wydarzenie specjalne Likwidatorzy, choć szczegóły są obecnie skąpe. Mowa o nowych przedmiotach kosmetycznych oraz o walkach piechoty, zapewne bez możliwości korzystania z pojazdów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Battlefield 2042

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze