Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwa ostatnie DLC do Resident Evil 7 z nowym trailerem

Premiera 12 grudnia.

Resident Evil 7 ukazało się w styczniu tego roku, lecz fani nadal czekają na dwa ostatnie DLC. Darmowe Not a Hero oraz End of Zoe z przepustki sezonowej otrzymały właśnie nowy trailer.

Oba rozszerzenia ukażą się jednocześnie - 12 grudnia - na PC, PS4 i Xbox One.

Odmieniony Chris

Not a Hero miało ujrzeć światło dzienne wiosną, ale w kwietniu twórcy poinformowali o opóźnieniu premiery. Powodem przesunięcia była chęć dopracowania darmowego dodatku.

Akcję osadzono po wydarzeniach przedstawionych w podstawowym Resident Evil 7. Główną postacią jest sam Chris Redfield, bohater bardzo dobrze znany wszystkim fanom serii. Mężczyzna wraz ze swoim zespołem spróbuje stawić czoła kolejnemu zagrożeniu.

Wydaje się, że rozszerzenie postawi w większym stopniu na strzelanie i akcję, co prezentowano we wrześniu na imprezie Tokyo Game Show.

Jest też End of Zoe, w cenie ustalonej na 15 euro (około 64 zł). Posiadacze przepustki sezonowej pobiorą pakiet bez dodatkowych opłat, wejdzie też w skład złotej edycji. Gracze poznają dalsze losy dziewczyny, a także zwiedzą bagniste lokacje i zmierzą się z nowymi typami potworów.

Kompletne wydanie produkcji także ukaże się 12 grudnia. Zaoferuje podstawową wersję gry oraz wszystkie rozszerzenia - poza wymienionymi, także Banned Footage Vol. 1 i Banned Footage Vol. 2.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze