Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chris Redfield w akcji w materiale z DLC do Resident Evil 7

Strzelanie w kopalni.

Capcom odwiedził japońską imprezę Tokyo Game Show między innymi z Resident Evil 7. Produkcja ukazała się co prawda w styczniu tego roku, lecz fani oczekują na dwa ostatnie DLC.

Kluczowe wydaje się być darmowe Not a Hero, na którym koncentruje się nowy materiał wideo. Rozszerzenie miało ujrzeć światło dzienne wiosną, ale w kwietniu twórcy poinformowali o opóźnieniu premiery. Powodem przesunięcia była chęć dopracowania darmowego dodatku.

Chris Redfield

Akcję DLC osadzono po wydarzeniach przedstawionych w Resident Evil 7. Główną postacią jest sam Chris Redfield, bohater bardzo dobrze znany wszystkim fanom serii. Mężczyzna wraz ze swoim zespołem spróbuje stawić czoła kolejnemu zagrożeniu.

Materiał z rozgrywki zaczyna się w kopalni. W odróżnieniu od głównej kampanii fabularnej, Redfield wkracza do akcji z rozbudowanym arsenałem. Szybko ma okazję skorzystać z broni i wydaje się, że dodatek w większym stopniu postawi właśnie na walkę.

Not a Hero debiutuje 12 grudnia.

Tego samego dnia ukaże się także płatne DLC, End of Zoe. Cenę ustalono na 15 euro (około 64 zł). Posiadacze przepustki sezonowej pobiorą pakiet bez dodatkowych opłat, wejdzie też w skład złotej edycji.

To rozszerzenie skupi się na znanej z podstawowej wersji produkcji Zoe. Twórcy obiecują, że podczas zabawy gracze poznają dalsze losy dziewczyny, a także zwiedzą bagniste lokacje i zmierzą się z nowymi typami potworów.

Jednocześnie zadebiutuje kompletne wydanie produkcji. Wspomniana zwana złota edycja zaoferuje podstawową wersję gry oraz wszystkie rozszerzenia - poza wymienionymi, także Banned Footage Vol. 1 i Banned Footage Vol. 2.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze