Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Duży patch Elden Ring dodaje nową postać i rozbudowuje zadania

Aktualizacja dostępna na wszystkich platformach.

From Software opublikowało dużą aktualizację Elden Ring, wprowadzającą nie tylko poprawki, ale także szereg nowości.

Patch oznaczony numerem 1.03 ułatwia śledzenie postaci niezależnych. Teraz produkcja nanosi na mapę świata ikony oraz nazwy NPC-a, którego już spotkaliśmy podczas przygody.

Twórcy zaimplementowali również nowe treści. Pojawił się kolejny bohater - niejaki Jar-Bairna - z unikalnym zadaniem do zrealizowania przez graczy. Ponadto rozbudowano misje zlecane przez kilka już wcześniej obecnych w grze osób o niedostępne dotychczas fazy.

Dodano także następne istoty do przywołania podczas rozgrywki i zwiększono liczbę obiektów, które można skopiować za pomocą przedmiotu o nazwie Mimic's Veil. Do tego nocne motywy muzyczne odgrywane po zmroku w niektórych otwartych obszarach.

Aktualizacja usuwa też szereg błędów, w tym usterkę, która powoduje, że bohater gracza zatrzymywał się w trakcie jazdy wierzchowcem. Poza tym nie zabrakło zmian związanych z balansem różnych mechanizmów rozgrywki.

Pełną listę nowości i modyfikacji znaleźć można na oficjalnej stronie wydawcy. Aktualizacja 1.03 dostępna jest na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze