Skip to main content

Dune Spice Wars - solari: waluta, jak zwiększyć przychód

Sposoby na zwiększenie ilości generowanego solari.

Solari to waluta wykorzystywana w Dune: Spice Wars do mnóstwa czynności - od rekrutacji jednostek bojowych i zwiadowców, po rozbudowę głównej bazy. Z tej strony dowiesz się jak zwiększać swoje dochody.

By sprawdzić poziom generowanego Solari, najedź myszką na wskaźnik przy górnej krawędzi ekranu (1). Na liście wyświetlą się zielone i czerwone pozycje - pierwsze przedstawiają przychody, drugie wydatki. Ich różnica przekłada się na to, ile waluty zyskasz każdego dnia rozgrywki.

Ilość generowanego Solari zwiększysz:

  • Zdobywając nowe wioski;
  • Tworząc budynki generujące ten zasób - jak Zakład Przetwórczy (wymaga jednak odpowiednich badań i specjalnego terenu);
  • Handlując Przyprawą - za pomocą suwaka (2) możesz dostosować ile z pozyskanej Przyprawy zostanie sprzedane za Solari.

Dodatkowo, walutę tę zdobędziesz za zabijanie wrogich jednostek, możesz też jednorazowo pozyskać ją plądrując wioskę. Prócz zwiększania przychodów, ważna jest kontrola wydatków.

Nie twórz nadmiarowej ilości armii czy systemów obronnych, a także innych konstrukcji do generowania surowców (jeśli ich nie potrzebujesz). Co więcej, możesz wykorzystać Centrum Naprawcze, by o 30% zmniejszyć koszty utrzymania pobliskich budowli w Solari.

Następnie: Dune Spice Wars - przyprawa: zdobywanie, do czego służy

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także