Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - przyprawa: wymiana na solari, KHOAM

Jak sprzedać melanż by zyskać pieniądze.

Przyprawa w Dune: Spice Wars przydaje się nie tylko do opłacania podatku imperialnego, lecz jest także surowcem do wymiany handlowej. Dzięki temu możesz zyskać spore ilości solari - z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Gdy tylko rozpoczniesz wydobycie przyprawy, możesz przeznaczyć część zbiorów na handel. W tym celu zwróć uwagę na suwak (1) widoczny w lewym górnym rogu ekranu, tuż obok portretu twojego lidera i doradców.

Za jego pomocą możesz kontrolować ile przyprawy zostanie zebranych do składu - byś mógł opłacić podatek - a ile przehandlowane. Im niżej ustawisz suwak, tym więcej zostanie sprzedane w ramach kontraktu KHOAM (2). Po najechaniu na tę ikonkę dowiesz się ile solari otrzymasz za każdą sztukę przyprawy.

Z kolei im wyżej ustawisz suwak, tym więcej będzie magazynowane (do pojemności 5000) na potrzeby podatku czy wydarzeń specjalnych. Dobrą praktyką jest zmagazynowanie odpowiedniej ilości do opłaty podatku, a potem przesunięcie suwaka do góry, by sprzedawać całą produkcję i generować dużo solari.

To, ile solari otrzymasz za każdą sztukę przyprawy zależy w głównej mierze od twojej pozycji w Landsraadzie - im wyższa, tym przelicznik lepszy. Możesz to także poprawić za sprawą badań technologicznych czy jako jeden z rezultatów w ramach głosowania w Kolegium Landsraad.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - żniwiarka: jak stworzyć, zbieranie przyprawy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze