Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - dane wywiadowcze: do czego służą, generowanie

Surowiec wykorzystywany w szpiegostwie.

Dane wywiadowcze są jednym z zasobów, który możesz generować w Dune: Spice Wars. Do czego są wykorzystywane, jak zwiększyć ich przychód i czy warto zaprzątać sobie tym głowę? Na te pytania odpowiadamy na niniejszej stronie.

Ilość posiadanych danych (1) sprawdzisz przy prawej krawędzi ekranu, pod przyciskiem prowadzącym do okna szpiegostwa. Obok zaś, oznaczone na zielono (2) jest ilość danych produkowana każdego dnia.

Do czego służą dane? Nie licząc wydarzeń specjalnych, w trakcie których mogą się przydać, wykorzystywane są one do zlecania misji. Jeśli otworzysz wspomniane okno szpiegostwa, przy każdej z nich zobaczysz ikonkę (3) wraz z liczbą. Jest to właśnie koszt w danych, wymagany, by rozpocząć daną misję - a po jej ukończeniu otrzymać stosowną operację.

Ilość produkowanych danych zwiększysz na kilka sposobów. Jej głównym źródłem są agenci przypisywani do wszystkich odnóg szpiegostwa. Dodatkowo, możesz wykorzystać niektóre budynki, jak Centrum danych (4).

Czy warto dbać o wysoki przyrost tego zasobu? Jak najbardziej. Z akcji szpiegowskich będziesz regularnie korzystał już po kilku godzinach zabawy - w końcowych etapach rozgrywki będziesz mógł, na przykład, zlecić zabójstwo przywódcy innej frakcji.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - zabójstwo: jak eliminować przywódców frakcji

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dune: Spice Wars

Najnowsze artykuły