Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - polska wersja: czy jest spolszczenie

Rozgrywka po polsku.

Dune: Spice Wars to produkcja z gatunku 4X, w której czytanie mnóstwa opisów i komunikatów jest kluczem do sukcesu. Z tego powodu zrozumienie tekstów jest tutaj bardzo ważne - czy można zmienić język gry na polski, by ułatwić sobie to zadanie?

Tak, twórcy dodali do gry polską wersję, choć są to wyłącznie napisy - wszelkie głosy dostępne są jedynie po angielsku. Jeśli z jakiegoś powodu gra domyślnie nie uruchomi ci się w naszym rodzimym języku, możesz temu zaradzić, wciskając klawisz Esc i wchodząc do opcji (1).

Potem wejdź do karty Ogólne (2), by zobaczyć pole język (3). Po kliknięciu na nie rozwinie się lista z dostępnymi językami. Wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada i potwierdź zmianę przyciskiem.

Po tym czeka cię krótki, kilkusekundowy etap ładowania. Na szczęście nie trzeba wyłączać całej gry i uruchamiać je na nowo po każdorazowej zmianie.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - wyzwalanie wiosek: co daje

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dune: Spice Wars

Najnowsze artykuły