Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon's Dogma 2 - zmiana wyglądu, budowy ciała

Gdzie nabyć księgę The Art of Metamorphosis.

Dragon's Dogma 2 umożliwia zmianę wyglądu bohatera jak i jego głównego pionka na dwa sposoby: poprzez użycie specjalnej księgi (przejdziesz wtedy do kreatora postaci) lub korzystając z usług fryzjera, by dokonać tylko niewielkich zmian układu włosów, brody oraz makijażu i blizn. Poniżej opisujemy, jak skorzystać z obu metod.


Na tej stronie:


Księga Art Of Metamorphosis - całkowita modyfikacja wyglądu

Jeśli uznasz, że chciałbyś dokonać modyfikacji wyglądu, wzrostu bądź wagi swojej postaci lub głównego pionka, możesz tego dokonać - jedyne czego nie będziesz w stanie zmienić, to rasy oraz imienia. By dokonać modyfikacji, musisz zaopatrzyć się w księgę Art Of Metamorphosis u handlarza w mieście Vernworth przy Great Riftstone of Vermund - Vernworth Pawn Guild.

Księga kosztuje 500 Rift Crystals i zostaje utracona po użyciu. Możesz skorzystać z niej raz na grę (raz dla siebie, raz dla pionka), chyba że ukończysz fabułę i przejdziesz do Nowej Gry+. Aby użyć tomu, udaj się do fryzjerki - Barberie (lokalizacja wskazana poniżej) - a po rozpoczęciu rozmowy ujrzysz w menu opcję Modify Apperarance.


Barberie - zmiana fryzury i makijażu za złoto

Jeśli postanowiłeś dokonać jedynie niewielkich zmian w wyglądzie, możesz tego dokonać przy najbliższej okazji u fryzjera w Venrwoth. W Clovis's Barberie możesz za 10000 sztuk złota zmienić fryzurę i kolor włosów, wykonać makijaż lub dodać inne znaki charakterystyczne, jak blizny. Każda usługa płatna jest oddzielnie.

Fryzjerzy zawsze oznaczeni są ikoną nożyczek. Możesz skorzystać z ich usług, płatnych złotem, ile razy zechcesz, w przeciwieństwie do limitów narzucanych przez magiczną księgę.

Następnie: Dragon's Dogma 2 - zmiana klasy postaci, nowe vocation

Spis treści: Dragon's Dogma 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dragon's Dogma 2 - odnawianie zdrowia, leczenie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dragon's Dogma 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze