Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon's Dogma 2 - Ulrika, jak rozpocząć romans

Gdzie znaleźć dziewczynę i jak doprowadzić do bliższego związku.

Na tej stronie przeczytasz, jak rozpocząć i poprowadzić romans z Ulriką w Dragon's Dogma 2. Jest to jedna z pierwszych osób, z którymi możesz nawiązać związek.


Na tej stronie:


Ulrika - gdzie znaleźć w Melve

Ulrika to mieszkanka wioski Melve na północy, pierwszej którą odwiedzasz w grze. Jej dom znajduje się na końcu wioski, a jej pokój na piętrze. Po dotarciu do miasta Vernworth wróć do Melve, gdzie zmierzysz się ze smokiem i rozpoczniesz zadanie Readvent of Calamity. Prześpij się i następnego dnia idź do domu Ulriki, by zobaczyć krótką scenkę. Dowiesz się, że Ulrika zbiegła.

WAŻNE: zadanie Readvent of Calamity jest ograniczone czasowo. Jeśli nie wykonasz go od razu (mowa tu głównie o etapie ze smokiem) i zakończy się niepowodzeniem, zablokujesz sobie drogę do romansu.


Ulrika - gdzie znaleźć w Harve Village

Dziewczynę znajdziesz w wiosce na zachód od miasta Venrworth, pośrodku Harve Village. Po rozmowie z nią i później Lennartem w Melve, zakończysz misję poboczną Readvent of Calamity. Wróć do wioski za kilka dni i gdy wkroczysz do niej, uaktywni się cutscenka rozpoczynająca zadanie Trouble on the Cape.

UWAGA #1: jeśli nie odwiedziłeś wcześniej tej wioski, musisz ukończyć w niej zadanie poboczne Scaly Invaders, które rozpocznie się zaraz po dotarciu na środek osady, gdy zaczepi cię jeden z mieszkańców. Po ukończeniu pierwszego etapu otrzymasz polecenie powrotu w to miejsce za kilka dni i stoczysz drugą bitwę z jaszczurkami i zakończysz oba wskazane zlecenia oraz będziesz mógł popchnąć wątek Ulriki.


Home is Where the Hearth Is, Trouble on a Cape

Będziesz musiał udać się teraz z powrotem do miasteczka Melve, gdzie przekupisz strażników, by wpuścili cię do wioski (za 5000 sztuk złota) i rozpoczniesz zadanie Home is Where the Hearth Is rozmawiając z Lennartem przebywającym w domu Ulriki na końcu wioski. Musisz przekazać mu cztery miecze, by mieszkańcy mogli podjąć walkę z okupantem.

UWAGA #2: przed udaniem się do Melve, nabądź cztery dowolne (najtańsze) miecze, których nie zakupisz w wiosce.

Pokonaj wrogów i ponownie wróć do Harve Village, by porozmawiać z Ulriką. Tu rozpoczniesz misję Trouble on a Cape, gdzie pomożesz dziewczynie walczyć w jaskini i odnaleźć zaginionego mieszkańca wioski w jaskini.

Wątek romansu zakończy się po zakończeniu ostatniego zadania finalną sceną na molo, gdzie znajdziesz Ulrikę. Musisz to zrobić nocą. Po obejrzeniu scenki nie zostało już nic więcej do zrobienia w kwestii związku z dziewczyną.

Następnie: Dragon's Dogma 2 - The Caged Magistrate, mountain of tomes, Heel of History

Spis treści: Dragon's Dogma 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dragon's Dogma 2 - The Arisen’s Shadow, Bermudo

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dragon's Dogma 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze