Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Age 4 z trybem wieloosobowym?

Sugeruje ogłoszenie o pracę.

Twórcy Dragon Age 4 opublikowali ogłoszenie o pracę, które sugeruje, że powstająca produkcja może otrzymać nie tylko kampanię dla pojedynczego gracza, ale i tryb rozgrywki wieloosobowej.

Odpowiedzialny za projekt oddział BioWare w Edmonton poszukuje dyrektora technicznego na potrzeby kolejnej odsłony cyklu w uniwersum fantasy. Uwagę zwraca fakt, że od kandydata wymaga się doświadczenia w „tworzeniu gier sieciowych” (dzięki, GearNuke).

Niewykluczone, że następna część serii zaoferuje multiplayer. Dodanie trybu wieloosobowego nie byłoby jednak dużym zaskoczeniem - podobny wariant obecny jest w kilku wcześniejszych tytułach firmy, w tym Dragon Age: Inkwizycja, gdzie dostępna jest opcja kooperacji.

O kolejnej odsłonie cyklu wiadomo niewiele, poza tym, że powstaje. Podczas grudniowej gali rozdania nagród The Game Awards pokazano jedynie krótki teaser, który sugerował, że tytuł jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej gry.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prace nad Dragon Age 4 znajdują się na bardzo wczesnym etapie. Produkcja podobno zadebiutuje najwcześniej za 3 lata, ponieważ na razie deweloperzy koncentrują swoje wysiłki na Anthem.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze