Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Do Apex Legends dołączy 11 nowych postaci?

Sugerują pliki gry.

W plikach darmowego Apex Legends miłośnicy nastawionej na sieciowe zmagania strzelanki odnaleźli nazwy 11 nowych postaci, które najprawdopodobniej wkrótce pojawią się w produkcji.

Dane tytułu sugerują, że deweloperzy ze studia Respawn Entertainment pracują nad Legendami znanymi jako Nomad, Prophet, Husaria, Jericho, Rampart, Blackout, Crypto, Rosie, Skunner, Octane i Wattson.

W plikach Apex Legends nie natrafiono jednak na żadne dodatkowe szczegóły na temat bohaterów. Nie wiadomo więc, jakimi dokładnie umiejętnościami będą posługiwali się wymienieni podopieczni.

Każda postać w Apex Legends dysponuje unikalnymi umiejętnościami

Wyjątkiem jest dwójka ostatnich Legend, których istnienie ujawniono w ubiegłym tygodniu. Octane ma posługiwać się stymulującymi zastrzykami, a Wattson rozmieści tak zwane „Pułapki Tesli”, co wskazuje na powiązania z prądem i elektrycznością.

Nie jest na razie jasne, kiedy twórcy zamierzają zaimplementować do strzelanki nowe postacie. Wiadomo jedynie, że na 2019 rok zaplanowano cztery sezony rozwoju produkcji, a w każdym autorzy wprowadzą nowych bohaterów. Pierwszy okres rozpocznie się w marcu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Obecnie nastawiony na sieciową rozgrywkę tytuł oferuje łącznie ośmiu zróżnicowanych podopiecznych. Poszczególne Legendy dysponują oczywiście unikalnymi dla siebie zdolnościami, przydatnymi podczas zmagań.

Apex Legends to battle royale dopracowane do granic możliwości - 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Źródło: Forbes

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze