Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Detroit Become Human - Powstanie z martwych

Reaktywacja Markusa.

Poprzedni rozdział (Upadek), w którym występował Markus, skończył się dla niego fatalnie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, postrzelili głównego bohatera. To doprowadziło do tego, że Markus znalazł się na wysypisku, gdzie składowane są zniszczone roboty, przeznaczone - najprawdopodobniej - do utylizacji.

Jakimś cudem główny bohater przeżył zdarzenie w domu Carla. Musisz przywrócić go do pełnego funkcjonowania, szukając na wysypisku części, które zostały uszkodzone.


Poradnik został zbudowany na podstawie schematu, do którego możesz zajrzeć w każdej chwili podczas rozgrywki, a który również zamieściliśmy poniżej. Oznaczenia liczbowe (1, 2, 3, itd.) odnoszą do kluczowych akcji, które pojawiają się na schemacie. W przypadkach, gdy było to konieczne, posłużono się również oznaczeniami literowymi (A, B, C, itd.), których szukaj na poniższych obrazkach.


Możesz też otworzyć schemat w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Rozdział rozpocznie się od przeprowadzenia samodiagnozy (1). Wyszukaj na ciele Markusa czterech wskazówek (żółte punkty na poniższym obrazie), a w zasadzie czterech części, które są uszkodzone:

  • procesor dźwięku - lewe ucho,
  • podzespół optyczny - lewo oko,
  • regulator pompy tyrium - brzuch,
  • komponent lewej i prawej nogi.

Poszukiwania komponentów zacznij od nóg. Póki ich nie znajdziesz, będziesz się czołgach. Wykonuj polecenia, które pojawią się na ekranie. Analizuj części, które znajdziesz na ziemi, aby sprawdzić, czy komponenty pasują do modelu Markusa. Gdy naprawisz nogi (2), wstań i idź przed siebie. Zaczepi cię android, który będzie miał ci do przekazania ważną informację - posłuchaj o Jerychu (3).

Następnie przejdź przez rów pełen kończyn (4). Gdy przedrzesz się przez niego, trafisz do właściwej części wysypiska (5). Teraz twoim celem będzie odnalezienie: procesora dźwięku, regulatora pompy oraz podzespołu optycznego.

Możesz też otworzyć schemat w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wysypisko to miejsce pełne zużytych maszyn, choć natkniesz się również na takie, które jeszcze się poruszają. Musisz podchodzić do „zwłok” androidów, aby sprawdzić, czy nie znajdują się w nich części, których poszukujesz.

Po lewej stronie wzgórza znajdziesz głowę androida, z której wyciągniesz podzespół optyczny (6). Po chwili, znienacka, spadnie na ciebie kilka androidów, gdyż żuraw przerzucał ciała (7). Wydostań się (8) i załóż nowo zdobytą część. Dzięki niej będziesz mógł używać trybu umysłu (R2) i łatwiej będzie ci od teraz poszukiwać komponentów.

Obejdź pagórek znajdujący się naprzeciwko głowy androida, z którego wyciągnąłeś podzespół optyczny. Po prawej stronie znajdziesz na wpółżywą maszynę, z której możesz wydobyć regulator pompy (9). Jeśli to zrobisz, to android zginie. Poprosi cię, abyś tego nie czynił. Zdecyduj, czy chcesz zabić, by zdobyć pompę (10), czy odmówisz (11) i pozostawisz go przy życiu. Pompę można zdobyć w innej części wysypiska, dlatego nie musisz unicestwiać robota.

Po lewej stronie pagórka natkniesz się na androida błagającego o śmierć (12). Możesz ulżyć mu w cierpieniach i zabić go (13) lub odmówić (14). Ta decyzja nie ma większego znaczenia w kontekście dalszej rozgrywki.

Za pagórkiem znajdziesz - przyduszone przez zielony blok metalu - ciało androida. A w nim procesor dźwięku (15).

Drugi regulator pompy znajdziesz w ciele martwego androida (16) przed wzgórzem. Zabierz tę część, jeśli wcześniej jej nie zdobyłeś (patrz punkt 12).Jeśli zdobyłeś wszystkie komponenty, będziesz mógł wydostać się z wysypiska. W tym celu wespnij się na zbocze (17), które zostało usypane z androidzkich ciał. Na szczycie wzgórza Markus wyciągnie z czoła okrągłą część, która wyróżniała go jako maszynę. Markus zmartwychwstał (18) - rozdział dobiegł końca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Detroit: Become Human

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze