Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny umożliwi rozgrywkę w samotności

Choć twórcy zachęcają do kooperacji.

Twórcy ze studia Bungie potwierdzili, że w strzelance Destiny można się dobrze bawić także całkowicie omijając tryby sieciowe.

„Często otrzymujemy pytanie o rozgrywkę w samotności” - napisali deweloperzy na oficjalnej stronie. „Z radością odpowiadamy jeszcze raz. Twoje towarzystwo, podejmowane wyzwania i prowadzone wojny to tylko i wyłącznie twój wybór.”

„Jeśli nigdy nie chcesz w Destiny sprawdzić gry w sieci lub w kooperacji, ale chcesz doświadczyć całej kinowej otoczki, masz taką możliwość” - dodają twórcy. „Uważamy, że będziesz bawił się nieco gorzej i wydaje nam się, że nie będziesz mógł oprzeć się pokusie wkroczenia w wir kooperacji.”

„Ale gdy mówimy, że pracujemy nad zawartością na każdy nastrój, mamy na myśli także graczy, którzy nie lubią towarzystwa.”

Pomimo takiego podejścia, twórcy już wcześniej potwierdzili, że Destiny będzie wymagało stałego połączenia z Internetem.

Futurystyczna strzelanka ukaże się w przyszłym roku, na konsole obecnej i nowej generacji, a możliwe, że w przyszłości także na PC.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze