Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dema setek powstających gier do sprawdzenia na Steamie

Wystartowała jesienna edycja Game Festival.

Na platformie Steam rozpoczęła się jesienna edycja Game Festival - wydarzenie, w trakcie którego do 13 października można za darmo sprawdzić szereg powstających gier.

Dostępne są dema setek tworzonych obecnie produkcji. Gracze zapoznać się mogą między innymi ze strategią Twierdza: Władcy, remasterem polskiego horroru Observer oraz The Survalists od twórców The Escapists.

Do tego możliwość sprawdzenia Party Animals - humorystycznym tytułem, w którym gracze walczą jako pieski, kotki, dinozaury i inne sympatycznie przedstawione zwierzęta. Pełna lista projektów, jakie można przetestować, znajduje się na stronie inicjatywy.

To jednak nie wszystko: w ramach jesiennej edycji Game Festival odbędą się transmitowane na żywo w internecie prezentacje i wywiady z deweloperami odpowiedzialnymi za poszczególne gry.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze