Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space Remake - czy jest po polsku, dubbing

Polska wersja językowa.

Remake Dead Space jest odświeżoną wersją kultowego survival-horroru z 2008 roku. Oryginalne wydanie dostępne było jedynie w języku angielskim, czego wielu graczy w Polsce bardzo żałowało. Na tej stronie dowiesz się, czy remake dostał język polski.

Twórcy potwierdzili, że gra dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej, czyli dostaniemy tłumaczenia napisów, ale też dubbing. Przełożone zostały także nazwy poziomów i niektóre hologramy odnajdywane w świecie gry.

Niestety na ten moment nie ujawniono, którzy polscy aktorzy zagrają postacie w grze. Może to oznaczać, że prawdopodobnie bohaterowie nie przemówią znanymi głosami - w innym wypadku bardzo prawdopodobne, że zostałoby to podkreślone w kampanii marketingowej tytułu.

Zwiastun w języku angielskim

Jeśli natomiast chodzi o angielską wersję językową, w Isaaca Clarke’a wcieli się Gunner Wright („Paranormal Activity: Bliscy krewni”), Nicole Brennan zagra Tanya Clarke („Piękny umysł”), jako Kendrę Daniels usłyszymy Bridgitte Kali Canales („Fear the Walking Dead”), natomiast rolę Zacha Hammonda przyjął Anthony Alabi („Apex Legends: Stories from the Outlands”).

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

Read this next