Skip to main content

Dead Space Remake - czy jest na PS4, Xbox One

Wersje na starsze platformy.

Dead Space Remake to wyczekiwana, odświeżona wersja słynnej gry z 2008 roku. Na tej stronie odpowiadamy na pytanie, czy tytuł będzie dostępny na PS4 i Xbox One.

Gra powstaje z myślą o konsolach obecnej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S, więc posiadacze starszego sprzętu będą musieli niestety rozważyć przesiadkę na nowsze urządzenia. Chociaż początkowo pojawiły się informacje o wydaniach na wcześniejsze platformy, to twórcy zdementowali je mówiąc, że był to jedynie błąd przy projektowaniu materiałów promocyjnych.

Tytuł pojawi się jednak także na PC, jednak produkcja wymaga dość mocnego komputera - w rekomendowanej specyfikacji widzimy między innymi kartę graficzną RTX 2070 i procesor Core i5-11600K. Wszystko to ma sprawić, aby gra trzymała pod względem grafiki i użytych technologii poziom, do którego przyzwyczaiły nas next-genowe produkcje.

Przypomnijmy, że tytuł debiutuje 27 stycznia 2023 roku i poza odświeżoną szatą graficzną oferuje także między innymi przebudowane mechaniki i poprawki niedociągnięć oryginału, przy jednoczesnym zachowaniu wierności fabule oraz projektowi pierwowzoru.

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

Zobacz także