Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - U-Kwon w stronę przyjaciółki

Szukamy Jessie na budowie.

Ta misja w Dead Island 2 rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniej - Och Michaelu, gdzie się podziewasz. Asystent Emmy opuścił rezydencję i samotnie wyruszył do opanowanego przez zombie miasta. Informację o jego położeniu może mieć sąsiadka Jessie, którą musimy odnaleźć - misja główna U-Kwon w stronę przyjaciółki.


Na tej stronie:


Poszukaj Jessie w środku

  • Zaczynamy w domu Roxanne i Rikky’ego. Wyruszamy za nawigacją w stronę budowanego domu na wzgórzu. Po dotarciu na miejsce usłyszymy muzykę, która zwabiła w okolice ożywieńców. Pokonujemy grupę potworów stojącą przed drzwiami i wchodzimy do budynku dużymi drzwiami.
  • Wnętrze budynku wypełnione jest pułapkami - wejście w rozciągniętą linkę spowoduje wystrzał z prowizorycznej strzelby. Jeśli podejdziemy do broni, możemy ją rozbroić. Nie zawsze jest to jednak zalecane, bo równie dobrze możemy zwabić zombie w pułapkę i oszczędzić sobie walki. Jeśli nie możemy rozbroić pułapki, można rzucić w liny np. kanistrem albo bardzo szybko odskoczyć po ich przerwaniu.
  • Naszym celem jest dotarcie na piętro rezydencji. Podążamy w górę i uważamy, gdzie stawiamy kroki. W końcu dotrzemy do pomieszczenia, w którym ukrywa się poszukiwana kobieta i jednocześnie będącego źródłem przyciągającej zombie muzyki.

Uratuj Jessie

  • Po dotarciu na miejsce po prawej znajdziemy na balkonie głośnik - można go wyłączyć, albo zniszczyć bronią, natomiast po lewej trafimy na dwa zombie dobijające się do drzwi. Jednym z potworów zawsze będzie Elektryczny Biegacz - to pierwsza z „żywiołowych” odmian zombie, z jaką się spotkamy.
  • Podczas walki co jakiś czas wykonuje atak elektrycznością, a do tego po śmierci wywołuje potężne wyładowanie - najlepiej zabić jak najszybciej lub trzymać się na dystans. Jest też odporny na ataki elektryczną bronią.
  • Po pokonaniu zombie wchodzimy do kantorka, do którego się dobijały i rozmawiamy z Jessie. Po obejrzeniu scenki dowiadujemy się, że Michael wyruszył do Monarch Studios - podążamy więc za nawigacją do studia filmowego.

Idź za Michaelem do studia filmowego

  • Podobnie jak w wypadku przedarcia się do Beverly Hills, droga do studia jest zamknięta. Przed bramą zobaczymy liczną grupę zombie, którą musimy pokonać. Należy skupić się na przeciwnikach z unikalnymi imionami - po pokonaniu ostatniego wypadnie z niego karta dostępu, którą możemy otworzyć bramę.
  • Czeka nas tutaj jeszcze dość trudna przeprawa przez niewielki wąwóz - roi się tu od płonących zombie (niewrażliwych na broń podpalającą) oraz płonących aut. Po pokonaniu zagrożenia przechodzimy przez bramę na końcu na teren Monarch Studios. Gdy dotrzemy pod bramy wytwórni, zadanie dobiegnie końca, a w jego miejsce aktywuje się kolejne - Michael Anders i Święty Graal.

Następnie: Dead Island 2 - Michael Anders i Święty Graal

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Och Michaelu, gdzie się podziewasz?

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze