Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Och Michaelu, gdzie się podziewasz?

Idziemy do domu mężczyzny w Beverly Hills.

Ta misja w Dead Island 2 rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniej - Wybraniec. Emma i inni ocaleni nie wyruszą do Santa Monica, dopóki nie sprowadzimy z powrotem Michaela, czyli asystenta Emmy. Wyruszamy jego śladem do Beverly Hills - misja główna Och Michaelu, gdzie się podziewasz?


Na tej stronie:


Idź za Michaelem do Beverly Hills

 • Zaczynamy w pokoju Emmy. Schodzimy do hallu i rozmawiamy z siedzącym przy wejściu Ronniem. Skieruje nas on do pokoju Michaela - idziemy korytarzem obok Ronniego, a potem wchodzimy schodami na górę. W pokoju zastaniemy Andreę, która powie nam, że Michael opuścił willę. Nasza postać postanawia go uratować.
 • Wychodzimy z rezydencji i udajemy się za znacznikiem do przejścia do nowej dzielnicy. Brama będzie zamknięta, a wokół będzie się kręcić sporo zombie - żołnierzy. Naszym celem jest pokonanie Strażnika z Punktu Kontrolnego - to zombie typu Łamacz, podobny do Becki, z którą walczyliśmy niedawno. Po zabiciu wroga podnosimy kartę dostępu i przechodzimy przez zamkniętą bramę.

Sprawdź, czy Michael jest w domu

 • Witajcie w Beverly Hills. Od razu kierujemy nasze kroki do wskazanego przez nawigację domu Michaela. Wchodzimy przez okno, a naszym zadaniem będzie zbadania śladów w pokoju. Tych jest kilka:
 1. Jedzenie na stole
 2. Trup na podłodze
 3. Ślady krwi na ścianie
 4. Zamknięte drzwi

Poszukaj zapasowych kluczy, Ustal, gdzie mieszka Jessie

 • Po zbadaniu wszystkich czterech miejsc otrzymujemy kolejne zadanie - znalezienie kluczy do zamkniętego pokoju. Kierujemy swoje kroki do kuchni, gdzie badamy notatkę na tablicy korkowej (5), a po chwili śmietnik (6) - w nim znajdziemy klucze. Wracamy do zamkniętego pokoju, gdzie od razu zaatakuje nas zombie.
 • Czeka nas tu natępne małe śledztwo. W pokoju badamy kolejno pięć obiektów - mapę planu filmowego (7), stos wizytówek (8), trupa pod oknem (9), stertę ubrań (10), telefon (11) i w końcu znowu stos wizytówek. W ten sposób poznamy adres mieszkania Jessie. Wyskakujemy przez okno i udajemy się tam.
 • Po dotarciu do domu przywitają nas zkacowani gospodarze. Musimy jednak pozbyć się zombie z terenu willi. Zaraz po zakończeniu przerywnika otworzą się drzwi do garażu. Wyjdzie z niego kilku zombie, których musimy pokonać. Następnie wewnątrz garażu znajdziemy dwa bezpieczniki (na blacie kuchennym i tylnym regale), które umieszczamy w panelach kontrolnych bramy oraz tylnej furtki.
 • Odpieramy przeciwników, dopóki oba przejścia się nie zamkną. Wracamy do domu i rozmawiamy z Roxanne i Rikkym. Po scence misja zakończy się, a na jej miejsce aktywujemy kolejną - U-Kwon w stronę przyjaciółki.

Następnie: Dead Island 2 - U-Kwon w stronę przyjaciółki

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Wybraniec

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze