Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Cells - Gardener's Key: jak zdobyć

Klucze do zdobycia sekretnych przedmiotów.

Gardener’s Key w grze Dead Cells to tak naprawdę trzy róże, które zawsze pojawiają się w poziomie Promenade of the Condemned, w podobnie wyglądających miejscach.

Aby zdobyć wszystkie trzy klucze potrzebujemy dwóch run umiejętności. Poniżej wyjaśniamy, jak dostać się do każdego z kluczy.Klucz pierwszy – wieża

Poszukaj wysokiej struktury (1), wewnątrz której nie ma żadnych platform. Musisz wspiąć się po ścianach, korzystając ze Spider Rune. Różę (2) znajdziesz na szczycie.

Wymaganą runę znajdziesz w poziomie Slumbering Sanctuary.


Klucz drugi – podziemia

Poszukaj na podłożu miejsca, w którym można wykonać silny zeskok. Oznaczone jest specjalnym symbolem (3). Jeśli posiadasz umiejętność Ram Rune, to przebijesz się do jaskini poniżej, w której znajdziesz różę (4).

Wymaganą runę Ram znajdziesz w poziomie Ossuary.


Klucz trzeci – tło

Ostatni klucz może sprawić nieco kłopotów. Nie jest on nigdzie ukryty ale łatwo go przeoczyć, ponieważ zlewa się z tłem (5). Kiedy namierzymy różę musimy dwukrotnie wykonać silny zeskok (Ram Rune). Wówczas poszukiwany kwiatek pojawi się obok nas (6).

Następnie udajemy się do struktury z szeregiem zamkniętych drzwi i każde otwieramy zdobytymi kluczami. Na szczycie znajdziemy jedną z najmocniejszych broni dystansowych w grze.

Spis treści: Dead Cells – poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead Cells – wszystkie runy

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze

More On Dead Cells

Najnowsze artykuły