Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy dodatek do Steep zabierze graczy na Alaskę

Jest też aktualizacja.

Ubisoft poinformował, że 10 lutego zabierze posiadaczy zimowego Steep na Alaskę, w ramach darmowego DLC. Już dzisiaj opublikowano za to darmową aktualizację, na wszystkich platformach sprzętowych - PC, PS4 i Xbox One.

Amerykański stan zaoferuje całkiem nową mapę do eksploracji, wypełnioną kolejnymi atrakcjami i wyzwaniami do ukończenia. Nie podano jednak szczegółów.

I tak najlepsze są sanki

Dużo więcej wiemy o dzisiejszej aktualizacji. W odpowiedzi na opinie graczy zmodyfikowano celność skoków, zmniejszono wpływ przeciążeń czy poprawiono widok gór w ramach Mountain View.

Największą nowością jest jednak start Steep World Tour Tournament, czyli imprezy z comiesięcznymi wyzwaniami. Pierwsze wydarzenie nazwano Backcountry. Przejdziemy przez szereg atrakcji, a nagrodą są kredyty Steep.

Inne innowacje to ekran powitalny, wyświetlający najważniejsze nowości na temat gry i sugestie kolejnych wyzwań do podjęcia. Są też wyróżnione wyzwania społecznościowe, wybierane przez deweloperów spośród tworów graczy.

Do tego kolejne przedmioty kosmetyczne, swobodny tryb reżysera podczas oglądania powtórek oraz możliwość ukrycia HUD-u.

Steep nie stawia na stuprocentowo zręcznościowy charakter gry, ale nie jest też w pełni realistyczne. Fani klasycznych hitów takich jak SSX mogą być rozczarowani, ale pozostałym śnieżne szaleństwo może przypaść do gustu.

Teren gry jest otwarty - to okolice wysokiej góry. Możemy brać udział w różnych zawodach i wyścigach, albo po prostu wybrać punkt startowy, by swobodnie zjeżdżać w dół, bez żadnych ograniczeń.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze