Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Olimpijski dodatek do Steep wprowadzi nowy tryb fabularny

Historia młodego sportowca.

Choć Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang odbędą się w lutym, Ubisoft już w grudniu zaoferuje przedsmak wydarzeń - licencjonowane rozszerzenie Road to the Olympics do gry Steep.

Premiera 5 grudnia na PC, PS4 i Xbox One. Debiut osobno lub razem z nowym wydaniem gry - Winter Games Edition - zawierającym podstawą wersję produkcji oraz dodatek.

Jak za oknem

Jak ujawniono, w trybie fabularnym Steep Road to the Olympics gracze poznają historię młodego sportowca, uprawiającego trzy dyscypliny freestylowe (big air, half pipe i slopestyle). Nasz młodzik chce wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich i jako pierwszy w historii zdobyć złoto w trzech wymienionych konkurencjach.

Na potrzeby rozszerzenia Ubisoft przygotowuje oczywiście wirtualne góry Korei Południowej. Gracze będą mogli też poszusować w Japonii, jeżdżąc w unikatowych warunkach śniegowych i lokalizacjach.

Do tego wskazówki treningowe i porady od olimpijczyków, w formie materiałów wideo. Udział wzięli Lindsey Vonn, Kevin Rolland, Sage Kotsenburg, Ayumu Hirano, Alexis Pinturault, Tessa Worley, Scotty James, Gus Kenworthy, Julia Marino i sam Bode Miller.

Dodatek zawierać będzie nowe dyscypliny narciarstwa alpejskiego, snowboardu i freestyle'u na nartach, w tym slalom gigant, slalom, super-G, zjazd, paralel giant slalom, halfpipe, snowboard cross, slopestyle, halfpipe na nartach, skicross i skislopestyle.

Cenę dodatku Road to the Olympics ustalono na 30 euro (ok. 128 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze