Skip to main content

Darmowe karty w Battlefield 2042 z okazji dwudziestolecia serii

Dla wiernych fanów.

Seria Battlefield obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji twórcy ze studia DICE przygotowali cyfrowe upominki dostępne w najnowszej odsłonie serii.

Wzory kart nawiązują do poprzednich odsłon serii i mogą przywołać miłe wspomnienia. Aby je zdobyć, wystarczy zalogować się do gry i rozegrać dowolny mecz w Battlefield 2042. Przy okazji można też sprawdzić nowości niedawno rozpoczętego drugiego sezonu - Mistrzowie Broni.

Niektóre z darmowych kart. Źródło: MP1ST

Sezon 2 wprowadził do Battlefield 2042 nową mapę „Porzucony”, której główną atrakcją jest wielki kontenerowiec wyrzucony na brzeg Panamy. Mapa stworzona jest z myślą o dynamicznych walkach na krótkim dystansie, choć otwarte tereny wokół statku także są dostępne. Aktualizacja wprowadziła też kilka broni znanych z poprzednich odsłon.

Seria Battlefield miała swój początek w 2002 roku. Do tej pory ukazało się 12 gier sygnowanych logiem marki, z których najwyższą średnią ocen może pochwalić się wydane w 2005 roku Battlefield 2 - w serwisie Metacritic zdobyło 91% pozytywnych opinii wśród recenzentów.

Zobacz także