Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czarna Pantera trafi do Marvel's Avengers - twórcy ujawniają plany rozwoju gry

Nowe misje, aktywności i kostiumy.
  • Twórcy Marvel's Avengers ujawnili plan nowej zawartości na 2021 rok
  • Za kilka miesięcy do gry trafi Czarna Pantera z nową historią i lokacją

Twórcy Marvel's Avengers opublikowali plan rozwoju gry i wprowadzania nowej zawartości w 2021 roku. Ujawniono też dodatek z Wakandą i Czarną Panterą - rozszerzenie ma zadebiutować „latem lub później”.

Razem z Panterą do gry trafi też jego nemesis Klaw. Pojawi się też związana z nim frakcja przeciwników.

Wcześniej fani otrzymają między innymi Hawkeye'a i nowe misje fabularne - ta zawartość ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Później twórcy wprowadzą różne dodatkowe aktywności, a także kostiumy inspirowane kinowym uniwersum Marvela.

Warto przypomnieć, że wszystkie dodatki będą udostępnione bezpłatnie, zgodnie z obietnicami składanymi przez deweloperów i Square Enix przed premierą gry.

Twórcy udostępnili też wczoraj wyczekiwaną przez wielu fanów aktualizację, ulepszającą Marvel's Avengers na potrzeby konsol nowej generacji. Next-genowa wersja oferuje lepszą oprawę i o wiele krótsze (nawet o ponad minutę) czasy ładowania.

Gra zadebiutowała we wrześniu 2020 roku, a w listopadzie liczba graczy - na PC - spadła o 96 procent. Wtedy też informowano, że sprzedaż nie zwróciła kosztów produkcji. Square Enix nie podaje obecnie oficjalnych danych na temat aktywnych użytkowników.

O autorze
Komentarze