Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Mali gracze, duże stawki

Kradniemy sprzęt Arasaki.

Podczas gry w dodatek Phantom Liberty do Cyberpunk 2077 zadzwoni do nas fixer El Capitan i zaoferuje lukratywny kontrakt. Okazuje się, że mężczyzna potrzebuje najemnika do wykradnięcia z portu specjalnego sprzętu Arasaki - misja poboczna Mali gracze, duże stawki.


Na tej stronie:


Początek misji

Telefon od Reyesa otrzymamy po ukończeniu zadania Z małej chmury duży deszcz i kilku kolejnych zleceń dostaw pojazdów (misja poboczna Nazywajmy rzeczy po imieniu). Po wysłuchaniu propozycji fixera udajemy się za znacznikiem na tamę w Santo Domingo, aby omówić szczegóły w cztery oczy.

Na miejscu spotkamy policjanta Danielsa sprzeczającego się z El Capitanem. Wysłuchujemy dialogu, po czym zleceniodawca przedstawi nam dokładne szczegóły misji i poprosi, abyśmy zostawili go samego. Zgodnie z sugestią Johnny’ego podchodzimy do Muamara, opieramy się o balustradę i pytamy się czy wszystko w porządku.

Po wysłuchaniu opowieści Fixera udajemy się do portu Arasaki w centrum Night City. W międzyczasie Daniels wyśle nam SMSa ze zdjęciem ciężarówki, którą mamy ukraść. Na terenie portu najpierw rozmawiamy z Danielsem. Policjant zasugeruje nam, żeby wejść do strzeżonej części portu w nocy, gdy będzie mniej strażników.


Daniels - uratować czy zostawić

Będąc już w strzeżonej części portu musimy skierować się w głąb nadbrzeża. Poszukiwaną ciężarówkę znajdziemy w tylnej części statku. Wsiadamy do niej i kierujemy się w stronę bramy. Zauważymy, że siły Arasaki atakują Danielsa. Opcjonalnie możemy wysiąść z ciężarówki i zabić żołnierzy korporacji.

Jeśli to zrobimy, to policjant będzie miał nam za złe, że wróciliśmy po niego zamiast uciekać. Ponadto wówczas Arasaka zdąży rozstawić blokadę drogową, której staranowanie uszkodzi część sprzętu - to również będzie miał nam za złe policjant w późniejszych SMSach. Gdy jednak zgodnie z rozkazem pojedziemy prosto do warsztatu, to Daniels zginie, ale nieuszkodzony sprzęt medyczny pozwoli uratować więcej osób.

Podczas walki będą nas atakować samochody pościgowe Arasaki. Musimy zastrzelić kierowców, zniszczyć pojazdy lub zgubić pościg, ponieważ brama do garażu Muamara nie otworzy się, jeśli przeciwnicy za nami podążają. Po zaparkowaniu auta rozmawiamy z fixerem.

W nagrodę za wykonanie misji dostaniemy butelkę szampana oraz auto Herrera Outlaw „Weiler” - szybki sportowy wóz wyposażony dodatkowo w karabin maszynowy na pokładzie. Po wejściu do auta misja zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Spadek po Sliderze

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ścieżka królów

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze