Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Z małej chmury duży deszcz

Kradniemy samochód dla El Capitana.

Nową aktywnością wprowadzaną przez dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 są kradzieże samochodów dla fixera El Capitana. W trakcie każdego zlecenia będziemy musieli przejąć wskazany na mapie pojazd i dostarczyć go do wyznaczonej kryjówki, unikając przy tym pościgu oraz jak najmniej uszkadzając pojazd - misja poboczna Z małej chmury duży deszcz.

Zadanie zaczniemy w dowolnym z pojazdów, oznaczonych na mapie ikoną kierownicy. Pojawiają się w losowych miejscach, także możemy przez jakiś czas żadnego nie znaleźć - wówczas wystarczy pojeździć po mieście, aż jakiś się pojawi. Zabijamy stojących obok pojazdu gangsterów i wsiadamy do auta.

Po chwili zadzwoni do nas El Capitan, który wyjaśni, że potrzebuje pojazdu, do którego właśnie wsiedliśmy. Na naszej mapie zostanie wskazany losowo wybrany punkt docelowy. Po chwili zaatakują nas gangsterzy na motocyklach i w samochodach. Musimy wszystkich ich zabić albo spróbować zgubić. Należy pamiętać, że podczas każdego kursu możemy być celem ataków kilku fal wrogów. Nie możemy też zwrócić na siebie uwagi policji.

Tak czy inaczej po zgubieniu ogona parkujemy auto w garażu oraz wsiadamy przez drzwi pasażera do pojazdu, przy którym stoi El Capitan. Po krótkiej rozmowie pojawią się policjanci, którzy - jak się okazuje - byli zleceniodawcami kradzieży. Po wyjściu z auta możemy teraz regularnie kraść kolejne pojazdy, też oznaczone ikoną kierownicy. Każde zlecenie nosi tę samą nazwę misji - Nazywajmy rzeczy po imieniu. Za każdy udany transport dostaniemy pieniądze i nieco zasobów.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Każdy orze, jak może

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Gwiazdy przed oczami

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze