Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Nazywajmy rzeczy po imieniu

Powtarzająca się misja dla El Capitana.

Dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 dodaje nową aktywność, jaką są misje kurierskie dla El Capitana. Każda z nich nosi taką samą nazwę i możemy powtarzać je wielokrotnie, aby zdobyć więcej pieniędzy oraz wartościowych zasobów - misja poboczna Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Misje będą dostępne po wykonaniu zadania Z małej chmury duży deszcz. W większości wypadków zadania wyglądają niemal tak samo - przemieszczając się po mieście możemy losowo natknąć się na samochody oznaczone ikoną kierownicy i nierzadko obstawione przez gangsterów.

Następnie kradniemy pojazd, a na naszej mapie pojawi się losowo wybrane miejsce, do którego musimy dostarczyć auto. Podczas jazdy będziemy co jakiś czas atakowani przez wrogów w samochodach i na motocyklach. Musimy zgubić pościg lub pozbyć się ścigających przed dotarciem do punktu docelowego, w innym wypadku nie będziemy mogli ukończyć misji.

Losowo El Capitan może nam podać warunek dodatkowy - na przykład dostarczenie auta w określonym limicie czasowym - którego spełnienie zapewni dodatkowe nagrody. Po dowiezieniu pojazdu na miejsce zobaczymy skrzynię, w której znajdują się nasze nagrody: broń, zasoby oraz zniżka na stronie Autofixer - te się kumulują, więc im więcej misji zrobimy, tym taniej możemy kupić nowe auto. Po dokonaniu zakupu zniżka jednak się resetuje, więc trzeba wykonywać misje kurierskie na nowo dla kolejnego rabatu.

Poza tym otrzymamy też nagrodę pieniężną, która zależna jest od stanu, w jakim dostarczymy auto. Im większe zniszczenia odniesie pojazd w czasie transportu, tym większa kara zostanie nam potrącona z wypłaty. Po zebraniu zniżki Autofixera misja zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Chcesz grać, graj według zasad

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Niedźwiedzia przysługa

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze