Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - ukryta wiadomość w zwiastunie edycji kolekcjonerskiej

Gameplay w sierpniu.

W zwiastunie edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077 umieszczono poszlaki, które doprowadziły internautów do serwera z ukrytą wiadomością od CD Projekt Red. Twórcy wyjaśniają, kiedy powinien ukazać się nowy gameplay.

Poniżej pełna treść komunikatu:

„Po miesiącach przygotowań, możemy w końcu powiedzieć o dwóch rzeczach, nad którymi ciężko pracowaliśmy: zwiastunie fabularnym Cyberpunk 2077 i zupełnie nowym gameplayu. Tak, tak, wiemy - na razie demo jest dostępne tylko dla szczęśliwców, którzy zdobyli bilety na E3, a reszta musi poczekać na Gamescom lub transmisję z publicznego pokazu na PAX East w sierpniu.

Już wyobrażamy sobie, jak nas krytykujecie :( »Czemu nie traktujecie mnie fair?«, »Dlaczego nie opublikowano fragmentu rozgrywki od razu?« Powodem jest to, że chcemy jak najlepiej wykorzystać miesiące pracy włożone w demonstrację i po raz pierwszy przedstawić ją na E3 i Gamescomie. Udostępnienie gameplayu teraz sprawiłoby, że prezentacja na drugich targach nie miałaby sensu i znacząco ograniczyłoby nasze szanse na zbudowanie hype'u.

Głównym bohaterem Cyberpunk 2077 jest najemnik V

Dlaczego jest on nam w ogóle potrzebny? By więcej graczy zainteresowało się Cyberpunk 2077 i przekonało się do gry. Wkładamy serca i dusze w stworzenie wspaniałej produkcji i chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tytule i zapoznało się z jego niesamowitą historią. Hype może też przełożyć się na sprzedaż (w końcu nie jesteśmy organizacją charytatywną), która pozwoli nam się rozwijać, podejmować kreatywne ryzyko i dostarczać dla was nowe, świetne gry.

I nie zapominajmy o najważniejszej informacji - dacie premiery. Za mniej niż rok, 16 kwietnia 2020 roku, sami położycie ręce na Cyberpunk 2077.

Jak zapewne zauważyliście, przygotowaliśmy dwie edycje gry. Dlaczego tylko tyle? Kiedy sami składamy zamówienie przedpremierowe, nie lubimy zaglądać do Wikipedii w celu porównania zawartości. Mamy prosty pomysł: zrealizowaliśmy wersję standardową, którą najpewniej wybierze najwięcej graczy, a także limitowaną kolekcjonerską. Jesteśmy bardzo dumni z tej drugiej, ale chcielibyśmy zwrócić uwagę na pierwszą. Czemu? Ponieważ wypełniliśmy ją po brzegi różnymi dobrami. Uważamy, że podnosi poprzeczkę dla standardowych wydań i mamy nadzieję, że myślicie podobnie.

Możecie się zastanawiać, czy jest jakikolwiek sens składać teraz zamówienie przedpremierowe. Tak, jeżeli chcecie okazać nam dodatkowe wsparcie. Pre-ordery pomagają nam w budowaniu oczekiwania - im więcej kopii kupicie, tym większa szansa dla nas na pozyskanie sprzedawców (w dystrybucji cyfrowej i pudełkowej). Jeżeli więc podoba wam się to, co widzicie, docenilibyśmy głos na »tak« poprzez złożenie zamówienia. Jeżeli jednak nadal się wahacie, radzilibyśmy poczekać na więcej materiałów lub recenzje. Chcemy, abyście w pełni cieszyli się CP2077 i nie żałowali pre-ordera.

Trzymajcie się i do zobaczenia w Night City! Zespół CD Projekt Red.”

Źródło: Reddit

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze