Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - transmog, garderoba i zestawy ubrań

Jak zmienić ubranie, nie wpływając na statystyki.

W Cyberpunk 2077 istnieje opcja wizualnej zmiany wyglądu ubrań bez wpływu na ich statystyki. Służą do tego zestawy ubrań, które układamy w garderobie. Tak jak i w innych grach, system ten nazywamy transmogiem.


Na tej stronie:


Jak przygotować zestawy ubrań w garderobie

Aby skorzystać z transmogu, musimy najpierw przygotować przynajmniej jeden zestaw ubrań. Możesz to zrobić albo garderobie w twoim dowolnym mieszkaniu - ikona wieszaka (1), albo u dowolnego sprzedawcy ubrań (zapytaj go o szafkę/garderobę).

Możesz przygotować sześć różnych zestawów ubrań (2). Klikaj na zestawy po lewej, a potem poszczególne kategorie ubrań (3), by komponować zestawy. Zestawy zapisują się samoczynnie - nie trzeba potwierdzać zmian.

Pamiętaj, że możesz ściągnąć jakiś element z zestawy, wskazując go i wybierając opcję Ściągnij. Nie musisz też wypełniać wszystkich pól - jak widzisz, zestaw naszej V jest pozbawiony elementów na głowę.


Jak działa transmog w Cyberpunk 2077

Zestawy ubrań działają tak, że są holograficzną projekcją nakładaną na faktyczne ubrania, które nosi nasza postać. Innymi słowy, zachowujemy bonusy z ubrań, ale wizualnie zmieniamy je na inne. Działa to więc tak jak klasyczny system transmog z innych gier.

Aby założyć holograficzne ubranie, wejdź do ekwipunku i wybierz sekcję Strój (4). Następnie wybierz jeden z zestawów, które przygotowałeś (5). Na dole widzisz też specjalne stroje, ale nie można mieć jednocześnie specjalnego stroju i holograficznego zestawu transmog.

To wszystko! Twoja postać wciąż nosi te same ubrania, ale ich wygląd został „nadpisany” przez zestaw z garderoby, o czym informują ikonki wieszaka.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze