Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 na nowe konsole coraz bliżej. Gra ma nowe oznaczenie na Xbox Series X/S

Zoptymalizowane pod next-genowy sprzęt.

Tuż przed zaplanowanym na dzisiejsze popołudnie streamem z wieściami o Cyberpunk 2077, gra polskiego studia ukazuje się w menu Xbox Series X/S jako zoptymalizowana pod next-genowy sprzęt Microsoftu. Jeszcze bardziej podgrzewa to spekulacje odnośnie zapowiedzi wersji gry na nowe konsole.

Gry oznaczone jako zoptymalizowane pod Series X/S to produkcje natywne dla tej konsoli, w pełni wykorzystujące jej moc obliczeniową. Aktualnie w Cyberpunk 2077 można oczywiście grać na nowych Xboksach, ale w trybie wstecznej kompatybilności - tak samo sprawa wygląda w przypadku PlayStation 5.

Wygląda jednak na to, że już niedługo się to zmieni. Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie na dzisiejszej transmisji, która rozpocznie się o 16:00. Przypomnijmy, że CD Projekt Red nie uściślił, jaki będzie temat streamu.

Wraz z wersjami natywnymi dla PS5 i Xbox Series X/S ukaże się też prawdopodobnie duża aktualizacja gry na wszystkie platformy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze