Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyanide zapowiada drugą część turowej strategii Blood Bowl na PC

Na bazie gry bitewnej w świecie Warhammera.

Francuskie studio Cyanide już od roku pracuje nad drugą częścią serii Blood Bowl - ogłosił wydawca.

To samo studio odpowiadało w 2009 roku za pierwszą odsłonę, bazującą na licencji gry bitewnej w świecie Warhammera. Blood Bowl to spin-off głównej serii bitewniaków - koncentruje się na rozgrywkach futbolu amerykańskiego, z orkami i elfami w roli zawodników.

Twórcy nie zmieniają koncepcji gry - nadal mamy do czynienia z turową strategią. Tytuł ukaże się wyłącznie na PC. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery.

Focus Home Interactive opublikowało także pierwszy teaser, z wampirem Jimem Johnsonem i ogrem Bobem Biffordem w roli komentatorów.

„Jim i Bob będą nam towarzyszyć podczas rozgrywki, krew z krwi” - zapowiada wydawca. „Zobaczymy ich w Cabalvision, które posłuży także za interfejs i główne menu.”

„Cały tytuł będzie przedstawiony w stylu Cabalvision - oficjalnej telewizji Blood Bowl. Jim i Bomb pomogą graczom, skomentują ich decyzje i przeprowadzą wywiady z gwiazdami przewijającymi sie przez kampanię.”

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze