Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mroczne Elfy na boisku w zwiastunie Blood Bowl 2

Fragment meczu z krasnoludami.

Deweloperzy z Cyanide opublikowali nowy materiał prezentujący rozgrywkę z Blood Bowl 2. Wideo pozwala przyjrzeć się członkom zespołu Mrocznych Elfów.

Zawodnicy zmagają się z drużyną krasnoludów, które przeważają nad nimi w aspekcie siły, ale to elfy wygrywają, jeżeli chodzi o zręczność i szybkość.

Blood Bowl to stworzona w 1987 roku parodia amerykańskiego futbolu bazująca na uniwersum Warhammer Fantasy. Doczekała się dwóch komputerowych adaptacji - w tym tę od studia Cyanide, która zadebiutowała w 2009 roku.

Rozgrywka przypomina w założeniach popularną w Stanach Zjednoczonych dyscyplinę. Dwie drużyny starają się przenieść piłkę do wyznaczonej strefy na przeciwległym krańcu pola gry. Zabawa toczy się w turach.

Na potrzeby kontynuacji deweloperzy przygotowują kampanię dla pojedynczego gracza, w której wcielimy się w kapitana słynnej drużyny i sprawdzimy się w „oryginalnych i unikatowych meczach”. Dostępna będzie także liga z możliwością stworzenia własnego zespołu i zmagania wieloosobowe.

Blood Bowl 2 ukaże się 22 września na PC, PS4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze