Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cradle - ujawniono datę premiery gry przygodowej w otwartym świecie

Zagadki w perspektywie FPP.

Niezależne studio Flying Cafe for Semianimals ogłosiło, że nietypowa gra przygodowa Cradle ukaże się na Steamie już 25 lipca tego roku.

Bileciki do kontroli tylko z drabiną

Cenę standardowej wersji ustalono na 13 dolarów (ok. 48 zł). Jest też wydanie Deluxe za 17 dol. (ok., 62 zł), zawierające dodatkowo ścieżkę dźwiękową w osobnych plikach oraz album grafik. Nie znamy jeszcze cen w euro.

Historia opowiada o relacjach głównego bohatera i mechanicznej dziewczyny, którzy pojawiają się w jurcie, gdzieś na mongolskich wzgórzach.

Gra toczy się w otwartym świecie i oferuje dużą sobodę. poruszania. Zadaniem jest odnalezienie rozrzuconych w świecie części, odbudowa ciała naszej towarzyszki i odkrycie tajemnicy dziwnego, opuszczonego parku rozrywki.

Studio Flying Cafe for Semianimals powstało w 2011 roku. Firma liczy zaledwie dwunastu pracowników, którzy zbierali doświadczenie przy produkcji między innymi Heroes of Might and Magic 5, Allods Online czy serii S.T.A.L.K.E.R.

Poniżej jeden z wcześniejszych filmów, prezentujący rozgrywkę.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze